تبلیغــات

سالن زیبایی خانی سالن زیبایی تینا

نام و نام خانوادگی مدیریت : خانم الیاسی

استان : خراسان رضوی

شهر : مشهد

آدرس : بلوار فردوسی ، نبش فردوسی 16 ، پلاک 366

تلفن ثابت : 05137660277 - 05137660276

شماره همراه : 09120000000

اینستاگرام : Naghmeh.negin

تلگرام : naghmehvaneginbeautysalon

وبسایت : http://www.naghmehvanegin.com

توضیحات بیشتر :

زیبایی نغمه و نگین پس از 10 سال سابقه کاری در زمینه تخصص عروس و تیم کارازموده و خلاق خود، به جرات می تواند ادعا کند که حرف اول را برای گفتن دارد. عروس هایی که در این سالن آرایش شده اند، شاهدی بر ادعای ما هستند.یکی از رموز کار در سالن زیبایی نغمه و نگین، ثابت ماندن میکاپ عروس برای 24 ساعت متوالی است. شما می توانید با دیدن گالری تخصصی عروس در سالن زیبایی نغمه و نگین تصمیم قطعی خود را اتخاذ نمایید.

مديريت زیبایی نغمه و نگین

 


میکاپ و شنیون عروس در زیبایی نغمه و نگین

1 - مقایسه کنید

2- انتخاب کنید

3 – لذت ببرید

 

توجه نمایید که زیبایی نغمه و نگین یک مرکز تخصصی گریم و میکاپ عروس می باشد و به هیچ عنوان خدمات آرایش متفرقه در آن ارائه نمی شود. بر خلاف آرایشگاه ها که آرایش عروس یکی از خدمات آنها می باشد، در این مرکز گریم و آرایش عروس تخصص و حرفه اصلی بوده و سایر جزئیات در مورد عروس، فغالیتهای دیگر این مجموعه را شامل می شود.

این مرکز از دو بخش کاملا مجزای اداری و اجرایی تشکیل شده است.

 

فعالیتهای بخش اداری

پرسنل بخش اداری وظیفه اراده نمونه کارهای قبل و بعد و همچنین پذیرش و مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی جهت هر عروس را به صورت جداگانه بر عهده دارند. مشاورین مرکز به بهترین شکل ممکن به تمامی سوالات شما پاسخ پاسخ خواهند داد و راهنمایی ها و موارد لازم را به شما توصیه خواهند کرد. سپس بر اساس سلیقه و پسند شما اقدام به تدوین یک برنامه جامع نموده و پس از تآیید برنامه توسط شما، آن برنامه را جهت اجرا به متخصصین کادر اجرایی تحویل می دهند.

 

در صورت تمایل شما عروس خانم محترم،کادر اداری با برنامه ریزی امکان نمایش کار به صورت حضوری را برای شما خواهند داشت/ بدین معنی که شما می توانیدقبل از روز عروسی خودتان به مرکز ما مراجعه نموده و از نزدیک شاهد مراحل گریم و آرایش سایر عروس ها باشید.

 

فعالیتهای بخش اجرایی

بخش اجرایی شامل کادری از متخصص ترین افراد در حوزه های مختلف مربوط به عروس می باشد و هر مرحله از روند اجرایی توسط کارشناس مربوط به آن صورت خواهد گرفت و در تمام این مدت عروس خانم محترم در جلوی آینه ناظر بر نحوه عملکرد آنها می باشد.

 

در زیبایی نغمه و نگین به جزئیات توجه ویژه ای می شود. در واقع مواردی مانند آماده سازی پوست، پوشیدن لباس، نصب تور و تاج و .... که شاید در سایر مراگز به آن اهمیت زیادی داده نمی شود، در این مرکز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به جرآت می توان گفت که تآثیر به سزایی در نتیجه نهایی کار دارد.

خدمات جانبی سالن های زیبایی

میک آپ
شنیون
براشینگ
کار با مواد
شو روم
لابی
ماساژ
پاکسازی
اپیلاسیون
خدمات عروس
اکستنشن مو و مژه
کاشت ناخن
تاتو
بافت
کوتاهی و اصلاح
دوش رنگ
کافی شاپ
پذیرایی عروس

گــالری تصــاویر

ویدئو کلیپ ها

مشاهده آدرس روی گوگل مپ

پیاده روی به رانندگی به

ورود به ویرایشگر آنلاین

ارسال دیدگاه

Captcha code

دیدگاه کاربران

ستاره ارسال شده در 47 ماه پیش

سلام دوستان
امروز من به سالن نغمه ونگین ,برای دیدن نمونه کارعروسشون رفتم;دیروز تماس گرفته و گفتن:ساعت12فردا برای دیدن نمونه کار بیان,بمن گفتن:نیم ساعت زودتر اومدین و برید بیرون تاساعت12!!!!!بسیار بسیار بسیار رفتار زشت و دور از ادب....بسیار تعجب کردم وقتی رفتارشون رو دیدم;جالب توجه اینکه دراین هنگام فردی وارد سالن شد,که یکی ازپرسنل بنام افسانه که فردی بی ادب بود گفت:نغمه جون خودشون اومدن;نزدایشان رفتم ومتاسفانه مشاهده کردم استاد بی ادبی ,شخص ایشان هستن...علی ایحال من فکرمیکنم خیلی از نظرات مثبت دوستان صحیح نمی باشد و صرفا تلقین می باشد...
خیلی از آرایشگاههای مشهد افراد کارامدی هستن که متشخص بوده و فروتن هستن...و کارعروسشون رو دیدم ,بنظرمن اصلا باتوجه به توضیحاتیکه توی سایت خونده بودم,تعریفی نداشت...
خواهش میکنم درانتخاب آرایشگاهتون تحت تاثیر چندتاعکس قرارنگیرین...ومشاهده قبل و بعد از میکاپ و شنیون بسیار مهمه...
عذرخواهم از طولانی شدن مطلب...

سمیرا ایران دوست ارسال شده در 43 ماه پیش

سلام
من مرداد ماه عروسیم بود و فوق العاده جا دارد از همین طریق از برخورد خوب و فوق العاده پرسنل و مدیران سالن زیبایی تقدیر کنم .